Arıl Ticaret Hakkında

1993 yılında kurulan şirketimiz faaliyetlerine inşaat sektöründe başlamış, İthalat/ihracat sektörüne 2005 yılında adım atarak özellikle orta asya ve avrupa ülkeleri arasında çalışmalarını sürdürmüştür.

Hali hazırda devam eden inşaat projelerine, ithalat ve ihracatına ek olarak, daha iyi hizmet, hedefleme ve başarma felsefesi ışığında kağıt ve ambalaj sektörüne adım atarak, müşterilerine gıdaya temas eden, “kullan at” ürünleri adı altında insan ve çevre konularında hassas, sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve yenilikçi karton bardak, kağıt bardak, PE kaplı kağıt, hammadde ürünleri sunmaktadır.

Misyonumuz


misyonHizmet odaklılık, Yaratıcılık, Güvenilirlik ve dürüstlük, Çalışan ve müşteri memnuniyeti bizim en baştaki hedefimizdir. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya hedefliyoruz.

Vizyonumuz

vizyon
Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttırmak için tüm kanallardan kolayca erişilebilir, Müşteri odaklı yaklaşım göstererek hedeflenen zamanda hizmetlerimizi sunarız.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?